Szafy narzędziowe i domki na narzędzia

Jaki jest doskonały sposób na uporządkowanie przestrzeni wokół domu? Odpowiedzią na taką potrzebę są szafy narzędziowe. Mogą się znaleźć na terenie ogrodu, tarasu, na balkonie albo wewnątrz budynku. Można ustawić je w garażu, kotłowni lub warsztacie, gdzie posłużą do przechowywania narzędzi lub innych akcesoriów. Ich efektowny wygląd nie zakłóca estetyki ogrodu ani wnętrza pomieszczenia i pozwala zachować na posesji ład i porządek.

czytaj więcej

Znajdziemy wśród nich modele o rozmaitej pojemności, z przeszkleniami lub bez oraz odznaczające się solidnym wykonaniem, z wysokiej jakości materiałów. W tej kategorii, oprócz szaf narzędziowych, pojawiają się też, pełniące podobną funkcję, pojemne domki narzędziowe, schowki ogrodowe i skrzynie. Szafy narzędziowe z powodzeniem mogą być łączone z innymi produktami z naszego asortymentu, pozwalając zbudować funkcjonalne zestawy, służące do przechowywania. Można tworzyć zestawy mebli wypoczynkowych i szaf narzędziowych, dzięki czemu przestrzeń zyskuje wymiar praktyczny i służy tak do wypoczynku, jak i do składowania. Nasze szafy to produkty odznaczające się wysoką estetyką, doskonałą jakością i trwałością, która pozwala na ich użytkowanie przez wiele sezonów.

Jakie jest zastosowanie szaf narzędziowych i innych mebli do przechowywania? Odpowiedź na to pytanie zna większość osób, które nie dysponują na terenie posesji miejscem, gdzie można schować kosiarkę, hamak i narzędzia ogrodnicze. To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy cenią w przydomowej przestrzeni ład i porządek. To także idealne rozwiązanie dla osób, lubiących wiedzieć, gdzie odłożyły sprzęt ogrodniczy i inne przyrządy, po które zawsze można szybko sięgnąć, gdy są akurat potrzebne. To rozwiązanie zarówno do małych, jak i dużych ogrodów. Ich zróżnicowany design może sprostać oczekiwaniom osób o wysokich wymaganiach i dopasować ich styl do innych elementów ogrodowej architektury.

Szafy to idealny sposób na przechowywanie ostrych narzędzi, wszelkich urządzeń oraz preparatów. Nie tylko zabezpieczają pozostawione w nich przedmioty, ale gwarantują też bezpieczeństwo przebywających na terenie posesji dzieci i zwierząt domowych, ograniczając dostęp do przedmiotów i substancji niebezpiecznych. Można w nich schować środki ochrony roślin, nawozy i inne potencjalnie groźne produkty.

Jak widać, w wielu przypadkach szafy na narzędzia są nieodłącznym elementem ogrodowych aranżacji. To efektowny i funkcjonalny mebel, który pomaga w utrzymaniu porządku i pozwala zachować niezbędne środki ostrożności.

schowaj

Szafy narzędziowe i domki na narzędzia

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-20 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Szafy narzędziowe i ich zalety

Na rynku jest dostępnych wiele modeli, wykonanych z różnych materiałów takich, jak: drewno, ocynkowana blacha oraz tworzywo sztuczne. Każdy z tych produktów ma swoje wady i zalety. My jednak zdecydowanie polecamy te z wysokiej jakości polipropylenu. Ich atuty sprawiają, że do tego typu szaf narzędziowych przekonuje się coraz więcej klientów.

Polipropylen to nic innego jak tworzywo sztuczne. Wykonane z niego szafy na narzędzia mają doskonałe właściwości. W naszym asortymencie  znajdują się produkty marki Keter – jednego z najbardziej znanych i cenionych producentów tego typu mebli. Odznaczają się wysoką jakością, trwałością i solidnym wykonaniem. Zastosowany polipropylen gwarantuje możliwość użytkowania ich przez wiele lat, bez pogorszenia jakości produktu. Wykonane z tego materiału szafy są odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem ulewnych deszczy ani wysokich i niskich temperatur. Wystawione na działanie promieni słonecznych, nie ulegają odbarwieniu. Wszystko to sprawia, że doskonale sprawdzają się w warunkach zewnętrznych.

To jednak nie koniec ich atutów. Szafy z polipropylenu, w przeciwieństwie do tych wykonanych z drewna lub blachy, nie wymagają konserwacji ani zabiegów pielęgnacyjnych. Zachowują przy tym swój idealny wygląd przez wiele lat. Nasze produkty to także doskonałe wzornictwo. Świetnie komponują się z otoczeniem tarasu oraz ogrodu i bardzo dobrze prezentują się na tle innych ogrodowych mebli. Dzięki temu, że imitują takie materiały jak drewno (Wood Efekt) lub rattan (Rattan Efekt), wyglądają bardzo naturalnie i stylowo.

Szafy narzędziowe mogą mieć różną pojemność i dodatkowe udogodnienia. Bywają zamykane na kłódkę, a ich wnętrze można dowolnie aranżować, przekładając półki zgodnie z aktualną potrzebą. Są proste i intuicyjne w montażu.