Końcówki kolekcji

W kategorii znajdują się produkty z końcówek kolekcji poduszek na meble, a przede wszystkim - krzesła ogrodowe. Poduszki są w bardzo atrakcyjnych cenach, które wynikają z bardzo dużych rabatów na produkty z końcówek serii. Na uwagę zasługują również ciekawe wzory i bardzo wysoka jakość wykonania produktów.

Wygoda i jakość wykonania przede wszystkim

Poduszki na meble ogrodowe wykonane są z materiałów syntetycznych bardzo wysokiej jakości, co sprawia, że mają bardzo wysoką odporność na zniszczenia, takie jak rozdarcie, czy przetarcia. Poduszki wypełnione są pianką PUR, która zabezpieczona jest dodatkową warstwą siatki poliestrowej, co zapewnia bardzo duży komfort. Użyte do produkcji materiały sprawiają, że poduszki nie ulegają trwałemu odkształceniu i są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, czy ekspozycja na światło słoneczne. Dzięki temu zachowują dobry wygląd na bardzo długo. Poduszki zaopatrzone są w taśmy mocujące i troki, które pozwalają na bezpieczne i łatwe mocowanie do mebli.

czytaj więcej

Atrakcyjne wzory i kolory

Oferowane poduszki wyróżnia przede wszystkim bardzo atrakcyjne wzornictwo. Dostępne są w wielu ciekawych kolorach, które dodadzą barw meblom ogrodowym. Cechuje je przemyślany projekt, który łączy dbałość o komfort, z estetyką wykonania produktu.

schowaj

Końcówki kolekcji

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-20 z 43 pozycji

Aktywne filtry