Poduszki na zestawy meblowe

Gdy wybieramy meble na taras czy do ogrodu, zdajemy sobie sprawę z tego, że najpewniej posłużą wiele lat. Zazwyczaj, niestety nie można tego samego powiedzieć o poduszkach, używanych razem z takim zestawem mebli. Po intensywnych 2-3 sezonach zazwyczaj ulegają one naturalnemu zużyciu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyliśmy serię poduszek do najpopularniejszych zestawów meblowych. .

W tej kategorii można znaleźć poduszki m.in. do serii Corfu, California, Orlando. Kolekcja ta jest cały czas rozbudowywana tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto stosować poduszki na fotele ogrodowe, sofy i narożniki?

Nasze poduszki są dodatkami wysokiej jakości. Stosuje się je na leżakach, krzesłach, fotelach i skrzyniach do siedzenia, ustawianych w kącikach rekreacyjnych na świeżym powietrzu lub w domach.

Poduchy ogrodowe spełniają przede wszystkim funkcję praktyczną – poprawiają komfort podczas nawet wielogodzinnego siedzenia, perfekcyjnie dopasowując się do kształtu ciała siedzącego. Równocześnie chronią skórę przed nieprzyjemnym podrażnieniem lub oparzeniem od nagrzanej powierzchni metalu bądź tworzywa sztucznego siedziska.

W końcu poduszki, utrzymane w neutralnych szarościach lub innych modnych kolorach stanowią dekorację, budującą klimat strefy do wypoczynku. Jeśli na dodatek połączy się je z efektownymi poduszeczkami dekoracyjnymi, stworzy się piękną i przytulną strefę, w której nasze tekstylia spełniają naprawdę ważną rolę.

czytaj więcej

Poduszki na zestawy meblowe

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry