Poduszki ACA 120x50

Poduszki na meble ogrodowe ACA, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. W kategorii znajdują się poduszki z końcówek kolekcji, które ze względu na bardzo atrakcyjne ceny, wynikające z dużych rabatów przypadną do gustu wielu klientom.

Poduszki na krzesła ogrodowe ACA to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania. Uszyte są z syntetycznych materiałów bardzo dobrej jakości, które zapewniają im długą trwałość. Poduszki wypełnione są pianką poliestrową, dodatkowo zabezpieczoną warstwą tkaniny, która zapewnia im komfort i wygodę użytkowania. Poliestrowa tkanina użyta w poduszkach zapewnia im również odporność na wilgoć, co sprawia, że doskonale nadają się do mebli zewnętrznych. Poduszki zaopatrzone są w troki i paski mocujące, dzięki którym mogą być idealnie dopasowane do różnego rodzaju mebli, a także solidnie zamocowane. Jakość wykonania poduszek zapewnia im dużą żywotność.

czytaj więcej

Oferowane poduszki na meble kolorowe występują w bardzo różnych wariantach kolorystycznych. Dostępne są poduszki zarówno jednolite, jak i wzorzyste, a także poduszki z nadrukiem. Wybór kolorów poduszek sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego ogrodu.

schowaj

Poduszki ACA 120x50

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry