Narożniki ogrodowe

Meble ogrodowe stanowią niezbędny elementy wyposażenia przestrzeni zewnętrznej każdego domu. To dzięki nim mieszkańcy mogą wypoczywać w relaksującej atmosferze własnego ogrodu, otoczeni kojącą ciało i umysł przyrodą. Nowoczesne sprzęty tego rodzaju, które oferujemy, cechują się nie tylko wyjątkowymi walorami estetycznymi, ale także wyjątkową precyzją wykonania, która odróżnia je od konkurencyjnych propozycji.

Narożnik ogrodowy - funkcjonalny mebel do ogrodu

Naszym klientom proponujemy narożniki na taras w formie mebli segmentowych o nowoczesnym designie, które z łatwością będzie można dopasować do dostępnej przestrzeni wypoczynkowej. Pośród nich znajdują się zarówno klasyczne projekty, jak narożnik modułowy Provence czy narożnik na taras Corfu, jak i bardziej nietypowe rozwiązania, których przykładem jest choćby model Moorea Glass. Połączenie imitacji rattanu z solidnymi poduchami, pokrytymi łatwym w czyszczeniu materiałem syntetycznym, które szyjemy osobiście, pozwoli na stworzenie w ogrodzie przestrzeni, do której każdy z mieszkańców będzie wracał z uśmiechem.

czytaj więcej

Jakość, która gwarantuje satysfakcję

Wszystkie oferowane przez nas narożniki ogrodowe wykonane zostały z tzw. technorattanu. To materiał, który wprowadził prawdziwą rewolucję na rynku mebli zewnętrznych. Włókno polipropylenowe, wzmocnione w procesie technologicznym produkcji, charakteryzuje się pięknym, jednolitym splotem, identycznym z rattanem tradycyjnym. Na tym jednak nie kończą się jego zalety. Materiał imitujący rattan jest całkowicie odporny na wodę, a także na działanie warunków atmosferycznych, w tym promieniowania słonecznego. Wykonany z niego narożnik na taras będzie wyglądał jak nowy nawet po latach intensywnego użytkowania. By usunąć z niego zabrudzenia, wystarczy przetrzeć go ściereczką z niewielką ilością wody i płynu.

schowaj

Narożniki ogrodowe

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry