Narożniki ogrodowe

Komplet ogrodowy mebli wypoczynkowych stanowi niezbędny element wyposażenia przestrzeni zewnętrznej każdego domu. Dzięki niemu mieszkańcy mogą wypoczywać w relaksującej atmosferze własnego ogrodu, otoczeni kojącą ciało i umysł przyrodą. Nowoczesne narożniki ogrodowe, które oferujemy, cechują się nie tylko wyjątkowymi walorami estetycznymi, ale także precyzją wykonania oraz doskonałą jakością, która odróżnia je od konkurencyjnych propozycji.

czytaj więcej

Zestaw ogrodowy. Różne oczekiwania – różne możliwości

Komplet wypoczynkowy dostępny jest w różnych wariantach, najczęściej jednak w jego skład wchodzi sofa albo fotele oraz mały lub duży narożnik ogrodowy. Ten ostatni wydaję się wręcz nieodzownym elementem, który powinien obejmować każdy zestaw ogrodowy, by zapewnić użytkownikom odpowiedni poziom komfortu.

Zestaw mebli ogrodowych może być wykonany z różnych materiałów. My proponujemy jednak wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Technorattan – bo o nim tu mowa – to materiał o wielu zaletach. Meble technorattanowe są bardzo eleganckie, estetyczne i wygodne. Ponieważ spełniają oczekiwania wielu użytkowników, zestawy wypoczynkowe wykonane z tego materiału spotkamy licznie w przydomowych ogródkach. Ich atutem jest trwałość i wygoda domowników.

Narożnik ogrodowy - funkcjonalny mebel do ogrodu

Naszym klientom proponujemy narożniki na taras w formie mebli segmentowych o nowoczesnym designie, które z łatwością będzie można dopasować do dostępnej przestrzeni wypoczynkowej. Pośród nich znajdują się zarówno klasyczne projekty, jak narożnik modułowy Provence czy narożnik na taras Corfu, jak i bardziej nietypowe rozwiązania, których przykładem jest choćby model Moorea Glass. Połączenie imitacji rattanu z solidnymi poduchami, pokrytymi łatwym w czyszczeniu materiałem syntetycznym, które szyjemy osobiście, pozwoli na stworzenie w ogrodzie przestrzeni, do której każdy z mieszkańców będzie wracał z uśmiechem.

Jakość, która gwarantuje satysfakcję

Wszystkie oferowane przez nas narożniki ogrodowe wykonane zostały z technorattanu. To materiał, który wprowadził prawdziwą rewolucję na rynku mebli zewnętrznych. Włókno polipropylenowe, wzmocnione w procesie technologicznym produkcji, charakteryzuje się pięknym, jednolitym splotem, identycznym z rattanem tradycyjnym. Na tym jednak nie kończą się jego zalety. Materiał imitujący rattan jest całkowicie odporny na wodę, a także na działanie warunków atmosferycznych, w tym promieniowania słonecznego. Technorattan to tworzywo sztuczne nietoksyczne i całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Wykonany z niego narożnik na taras będzie wyglądał jak nowy nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. By usunąć z niego zabrudzenia, wystarczy przetrzeć go ściereczką z niewielką ilością wody i płynu albo spłukać wodą z ogrodowego węża.

schowaj

Narożniki ogrodowe

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry