Skrzynki narzędziowe

Jesteś majsterkowiczem? Lubisz stawiać przed sobą ciągłe wyzwania? Lepiej trafić nie mogłeś! Odkryjesz z nami całą gamę produktów niezbędnych w Twoim warsztacie, garażu, czy w piwnicy. Ta grupa produktów powstała z myślą o klientach nawet najbardziej wymagających, czyli dla Ciebie!

W oferowanej przez nas kategorii znajdziesz wszystkie przedmioty, które zadbają o segregację Twoich narzędzi. Oferujemy skrzynki narzędziowe, podręczne organizery, mobilne regały oraz wózki narzędziowe. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich oczekiwań! Każdy z przedstawionych produktów został wyprodukowany przy użyciu najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Skrzynki posiadają metalowe zatrzaski czy blokady, które podnoszą bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

czytaj więcej

Potrzebujesz dużego, przenośnego warsztatu? Idealnym produktem z tej serii jest Składany Stół Job Made, którego wytrzymałość wynosi 450 kg. Kolejnym niezawodnym odpowiednikiem jest Stół Składany Work Table, którego maksymalne obciążenie wynosi aż 453 kg. Konstrukcja stołów jest stabilna a zarazem lekka, co czyni produkty łatwe w transporcie. Często podczas majsterkowania brakuje Ci miejsca? Pracując ze stację roboczą Work Table możesz powiększyć swoją przestrzeń roboczą, mocując na górze większy blat. W ten sposób masz wszystko w zasięgu ręki. Przypomnij sobie jak często poszukujesz śrubokrętów, śrubek czy innych mniejszych przyborów. Tutaj świetnie sprawdzą się skrzynki narzędziowe z organizerami. Najlepiej, gdy organizer posiada pokrywę z poliwęglanu. Wtedy nie otwierając skrzynki widzisz jej zawartość! Cantilever 18”, Canti Combo 22”, Canti Trio, Hawk 26” czy jeden z elementów Rolling System- Connect Organizer pokazują swoje wnętrze bez otwierania. Prościej się nie da! Musisz wiedzieć, że materiał z którego została stworzona pokrywa czyni ją nietłukącą!

W swoich przyborach posiadasz większe narzędzia, których niestety nie pomieści skrzynka? Bez obaw! Tutaj na wysokości zadania pozostaną mobilne wózki: Hammer Mastercart, Connect Rolling System oraz Job Box. Koła, w które zostały wyposażone przedstawione produkty zapewniają stabilizację na nierównym podłożu oraz łatwość w transporcie. Dzięki czemu nie musisz przenosić większych narzędzi w rękach czy kolejnych skrzyniach. Wszystko masz w jednym miejscu! Nasze produkty gwarantują eksploatację oraz wytrzymałość!

W tej kategorii znajdziesz wszystkie profesjonalne, niezbędne narzędzia do segregacji! Po co czekać? Zapoznaj się z naszą ofertą i zostać zadowolonym majsterkowiczem już dziś!

schowaj

Skrzynki narzędziowe

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry