Płatność za towar

Sprzedawca udostępnia do wyboru następujące formy płatności:

Płatność przelewem bankowym - po złożeniu zamówienia a następnie po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę, Klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej dane do przelewu. Na tej podstawie Klient realizuje płatność przelewem bankowym. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Płatność należy uregulować w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży na rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony przez Alior Bank, nr rachunku: 44 2490 0005 0000 4520 8406 2919

Płatność elektroniczna (PayU) – płatność kartą kredytową lub szybkim przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU. Wybierając płatność za pośrednictwem PayU, system automatycznie przekierowuje Klienta na stronę płatności PayU, po czym Klient wybiera bank i potwierdza płatność. Ta forma płatności zapewnia natychmiastowy przelew środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. Płatność należy uregulować bezpośrednio po zakupie.

Płatność za pobraniem – płatność dokonywana jest w momencie odbioru przesyłki.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - płatność gotówką następuje w momencie odbioru zamówionego towaru w siedzibie Sprzedawcy pod adresem: ul. Szymborska 104, 88 – 100 Inowrocław, lub pod dodatkowym adresem: ul. Mątewska 49, 88 – 100 Inowrocław, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Przy odbiorze osobistym prosimy o przedstawienie wydruku zamówienia oraz dokumentu tożsamości.

Dostawa towarów

 1. Sprzedawca realizuje dostawę towaru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem firmy InPost, Poczta Polska, DHL, GLS.

 2. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby dostawy towaru:
  1. przesyłki standardowe,
  2. przesyłki paletowe,
  3. przesyłki wielogabarytowe.

 3. Sprzedawca dostarcza towar niezwłocznie, nie później niż w terminie do 5 dni roboczych, chyba, że w opisie danego produktu wskazano krótszy termin dostawy. Termin dostawy oblicza się w następujący sposób:
  1. przy płatności przelewem, termin ten rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy,
  2. przy płatności za pobraniem, termin ten rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy sprzedaży,
  3. przy płatności PayU raty, termin ten rozpoczyna się od dnia uzyskania informacji od PayU, iż procedura pożyczkowa została zakończona (Klient otrzymał pożyczkę).

 4. Sprzedawca udostępnia możliwość odbioru osobistego towaru w siedzibie Sprzedawcy pod adresem: ul. Szymborska 104, 88 – 100 Inowrocław, lub pod dodatkowym adresem: ul. Mątewska 49, 88 – 100 Inowrocław, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Towar będzie gotowy do odbioru w terminie do 24 godzin, chyba, że w opisie produktu lub podczas składania zamówienia, wskazano dłuższy termin.

 5. Termin przygotowania towaru do odbioru przez Klienta oblicza się w następujący sposób:
  1. przy płatności przelewem, termin ten rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy,
  2. przy płatności gotówką przy odbiorze osobistym, termin ten rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

 6. Informację o towarze gotowym do odbioru, Sprzedawca przesyła do Klienta drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany podczas składania zamówienia lub w drodze kontaktu telefonicznego.