Płatność za towar

Sprzedawca udostępnia do wyboru następujące formy płatności:

Płatność przelewem bankowym - po złożeniu zamówienia a następnie po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę, Klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej dane do przelewu. Na tej podstawie Klient realizuje płatność przelewem bankowym. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Płatność należy uregulować w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży na rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony przez ING Bank Śląski, nr rachunku: 36 1050 1139 1000 0090 3233 9724

Płatność elektroniczna (Przelewy24) –płatność szybkim przelewem, kartą płatniczą, Blikiem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Przelewy24. Wybierając płatność za pośrednictwem Przelewy24, system automatycznie przekierowuje Klienta na stronę płatności Przelewy24, po czym Klient wybiera bank i potwierdza płatność. Ta forma płatności zapewnia natychmiastowy przelew środków na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Płatność elektroniczna (imoje) – płatność szybkim przelewem, kartą płatniczą, Blikiem poprzez zewnętrzny system płatności imoje obsługiwana przez ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

Płatność za pobraniem – płatność dokonywana jest w momencie odbioru przesyłki.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - płatność gotówką następuje w momencie odbioru zamówionego towaru w siedzibie Sprzedawcy pod adresem: ul. Szymborska 104, 88 – 100 Inowrocław, lub pod dodatkowym adresem: ul. Mątewska 49, 88 – 100 Inowrocław, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Przy odbiorze osobistym prosimy o przedstawienie wydruku zamówienia oraz dokumentu tożsamości.

Dostawa towarów

 1. Sprzedawca realizuje dostawę towaru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem firmy InPost, Poczta Polska, DHL, GLS.

 2. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby dostawy towaru:
  1. przesyłki standardowe,
  2. przesyłki paletowe,
  3. przesyłki wielkogabarytowe.

 3. Sprzedawca dostarcza towar niezwłocznie, nie później niż w terminie do 5 dni roboczych, chyba, że w opisie danego produktu wskazano krótszy termin dostawy. Termin dostawy oblicza się w następujący sposób:
  1. przy płatności przelewem, termin ten rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy,
  2. przy płatności za pobraniem, termin ten rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy sprzedaży,
  3. przy płatności w systemie ratalnym, termin ten rozpoczyna się od dnia powiadomienia Sprzedawcy przez kredytodawcę o zawarciu z Klientem umowy kredytowej, nie później niż od dnia zaksięgowania na rachunku bankowym Sprzedawcy środków z udzielonego Klientowi kredytu.

 4. Sprzedawca udostępnia możliwość odbioru osobistego towaru w siedzibie Sprzedawcy pod adresem: ul. Szymborska 104, 88 – 100 Inowrocław, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. Towar będzie gotowy do odbioru w terminie do 24 godzin, chyba, że w opisie produktu lub podczas składania zamówienia, wskazano dłuższy termin.

 5. Termin przygotowania towaru do odbioru przez Klienta oblicza się w następujący sposób:
  1. przy płatności przelewem, termin ten rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy,
  2. przy płatności gotówką przy odbiorze osobistym, termin ten rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

 6. Informację o towarze gotowym do odbioru, Sprzedawca przesyła do Klienta drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany podczas składania zamówienia lub w drodze kontaktu telefonicznego.