Meble do restauracji, kawiarni, barów, pubów i hoteli

Wygodne meble to nie tylko domena prywatnych domów i ogrodów. Przydają się również w szeregu innych przestrzeni. Jedną z nich są restauracje i kawiarnie.

Goście, odwiedzający lokale gastronomiczne, oczekują przyjemnego wypoczynku. Za to właśnie odpowiadają meble do restauracji – zarówno do wnętrz, jak i ogródków – które można znaleźć w naszej ofercie.

Postaw na użyteczność – jakie powinny być meble do restauracji?

Gdy potrzebujemy znaleźć odpowiednie meble do restauracji, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Oczywiście wyposażenie powinno spełniać oczekiwania klientów. To jednak nie wszystko. Całe wyposażenie musi być także wygodne i praktyczne dla obsługi lokalu, ułatwiając jej codzienną pracę.

Konsumenci w restauracji pragną maksymalnej wygody. Czas spędzony w lokalu ma być przyjemnością. Podstawą do uzyskania jej są oczywiście wygodne meble, pozwalające na zjedzenie lunchu biznesowego lub romantycznej kolacji bez odczuwania dyskomfortu. Meble muszą zatem być komfortowe oraz stabilne. Nie może być mowy o chybotliwych stolikach, które prowadzą do narastania irytacji u klientów lub do rozlewania napojów.

Wygoda dla obsługi restauracyjnej szczególnie dotyczy kwestii związanych z ustawianiem mebli oraz utrzymywaniem ich w czystości. Jeśli w lokalu często dochodzi do reorganizacji przestrzeni, stoły są regularnie przestawiane, a ich rozmieszczenie bywa modyfikowane zgodnie z bieżącymi oczekiwaniami klientów, wówczas najlepiej sprawdzają się lekkie i niewielkie rozwiązania. Jeżeli jednak meble do restauracji z założenia mają znajdować się cały czas w jednym miejscu, można znaleźć ciekawe produkty o większych gabarytach i wadze.

czytaj więcej

Meble do restauracji powinny być proste w utrzymaniu sterylnej czystości. Często przecież dochodzi do zaplamienia ich powierzchni, a regularna wymiana lub renowacja całego wyposażenia mogłaby być pracochłonna, problematyczna oraz oczywiście generować spore koszty, na które nie każdy restaurator może i chce sobie pozwolić.

Równocześnie nie można zapominać o tym, że meble do restauracji dopasowuje się do potrzeb i możliwości lokalu (pomieszczenie lub ogródek gastronomiczny). W małych wnętrzach warto postawić na kompaktowe lub nawet składane produkty. W ogródkach letnich, warto wykorzystać meble do sztaplowania, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w pomieszczeniach gospodarczych. Po rozstawieniu wszystkich stolików i krzeseł w lokalu wciąż muszą być zachowane ciągi komunikacyjne oraz łatwy dostęp do każdego stolika lub klienta.

Meble powinny także odpowiadać potrzebom oferty gastronomicznej. Niektóre dania wymagają raptem niewielkiego talerza, w innych poszczególne składniki podaje się oddzielnie. Meble do restauracji muszą być zatem do tego dostosowane, żeby zapewnić klientom wygodne spożywanie każdego posiłku.

Warto zatem zwrócić uwagę na szereg stołów w naszej ofercie, zróżnicowanych pod względem wielkości. Dzięki nim uda się stworzyć przytulną i wygodną przestrzeń w każdej restauracji.

schowaj

Meble do restauracji, kawiarni, barów, pubów i hoteli

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Aktywne filtry