Leżaki ogrodowe

Leżaki basenowe

Basen – bardzo dobrze wpływa na kondycję i samopoczucie. Dlaczego? – Ponieważ, pływanie rozluźnia, pomaga się odprężyć, a opływająca woda delikatnie masuje mięśnie. Po aktywnym pływaniu w basenie warto zrelaksować się na wygodnym leżaku. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór leżaków dedykowanych właśnie do obiektów sportowych, basenów, Spa. Leżaki takie przede wszystkim dobrze znoszą wszechobecną wodę. Ponadto wszystkie nasze modele cechuje nowoczesny design, ergonomiczny kształt, regulowane oparcie i lekka konstrukcja. Dzięki lekkości leżaki można łatwo przenieść z miejsca na miejsce. Zdarza się, że na obiektach basenowych brakuje miejsca do przechowywania większej ilości leżaków. Wobec tego możliwość sztaplowania (ułożenia w stos) nie tylko ułatwi przechowywanie leżanek, umożliwi również szybkie przeniesienie z miejsca na miejsce. Wśród leżanek basenowych dominują leżanki drewniane, aluminiowe, a ostatnio coraz większą popularnością cieszą się leżanki wykonane z tworzywa sztucznego. Polipropylen, z którego wykonano leżaki basenowe, charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć i promienie słoneczne.

czytaj więcej

Można je myć nawet karcherem, co dodatkowo ułatwia sprzątanie obiektów przybasenowych. Niektóre modele leżaków basenowych posiadają fakturę imitującą plecionkę technorattanową. Wygląda to bardzo stylowo i nietuzinkowo. Decydując się na zakup produktu z wytrzymałego materiału, możesz mieć pewność, że nie straci on koloru i posłuży przez wiele sezonów. W swojej szwalni szyjemy miękkie poduszki, wymiarowo dopasowane do leżaków basenowych. Tkanina poszewek jest również dostosowana do panujących warunków.

Leżanka ogrodowa

Ciepłe, słoneczne dni zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu. Relaks w promieniach słonecznych z pewnością umili komfortowa leżanka ogrodowa – coraz bardziej popularna wśród szczęśliwych właścicieli kawałka przydomowej zieleni. Możesz się na niej odprężyć się od codziennego pośpiechu. W naszej ofercie swoje miejsce ma leżanka z tworzywa sztucznego, drewniany leżak z regulowanym oparciem i wysuwaną półką, leżanka aluminiowa i wiele innych. Regulowane oparcie to warunek konieczny komfortowej leżanki, niektóre modele mają również regulowany podnóżek i podłokietniki. Idealnie sprawdzą się na nowoczesnym tarasie i w ogrodzie. W ofercie posiadamy również, proste, cieszące się wielką popularnością leżanki na działkę 2 w 1, czyli fotel i leżanka w jednym. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, więc łatwo przechowasz go po sezonie, lub zabierzesz ze sobą na biwak. Z myślą o optymalną wygodę wypoczynku, sami szyjemy dedykowane poduszki na leżanki ogrodowe w najrozmaitszych kolorach i wzorach.

schowaj

Leżaki ogrodowe

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry