Pokrowce na meble ogrodowe

Osłona na meble ogrodowe

Przyjemnie wypoczywa się latem w zaciszu domowego ogrodu/tarasu. Piękna słoneczna pogoda, przyjemne towarzystwo i wygodne meble ogrodowe sprzyjają aktywnemu wypoczynku na świeżym powietrzu. Szkoda, że te chwile nie mogą trwać wiecznie, po takiej sielance przychodzą szare, deszczowe dni. Przygotowania do sezonu jesienno-zimowego to nie tylko sprzątanie terenu wokół domu, przycinanie krzaków i drzew, to również zabezpieczenie małej architektury ogrodowej. Wszystkie meble ogrodowe – niezależnie od materiału, z jakiego są zrobione – należy przygotować i zabezpieczyć na okres posezonowy. Polecamy zacząć od oczyszczenia i umycia mebli ogrodowych, w razie konieczności należy je zaimpregnować. Meble ogrodowe z surowców naturalnych czy metalu, w okresie zimowym najlepiej przechowuje się w bezpiecznym, wolnym od wilgoci i chłodu miejscu, np. garaż, piwnica. Jeśli nie posiadają Państwo takiego pomieszczenia, rekomendujemy wyposażyć się w specjalne ochronne pokrowce na meble ogrodowe, które znajdą Państwo na naszym sklepie. Takie stosunkowo niedrogie i banalnie proste rozwiązanie zabezpieczy krzesła, stoły, leżanki, a nawet duże zestawy mebli ogrodowych przed niesprzyjającym wpływem czynników atmosferycznych i kurzu. Najlepszą osłoną na meble ogrodowe jest plandeka – wodoodporna tkanina polipropylenowa chroniąca przed wilgocią i brudem.

czytaj więcej

Plandeka

Jaki pokrowiec wybrać? Najlepszy będzie taki, który zagwarantuje naszym meblom optymalną ochronę, a co najważniejsze — nie będzie kosztował krocie. Proponujemy Państwu bardzo wytrzymałe i estetyczne pokrowce na meble ogrodowe, szyte indywidualnie do każdego produktu z naszej oferty katalogowej. Realizujemy również Indywidualne zamówienia. W taki przypadku wystarczy nam podać nam dokładne wymiary, długość, szerokość i wysokość. Oferujemy pokrowce okrągłe, prostokątne, kwadratowe, na meble narożne i na leżaki ogrodowe. Kolejną zaletą naszych pokrowców jest bezproblemowość w przechowywaniu (każdy posiada specjalną torbę zapinaną na rzep), można go przechowywać w wersji złożonej na płasko. Naszym klientom doradzamy zakupić pokrowiec od razu z kompletem mebli ogrodowych i jadalnianych, wtedy na pewno unikniemy różnych nieścisłości.

Pokrowce na krzesła

Krzesła ogrodowe są jednym z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia przestrzeni relaksacyjnej w ogrodzie i na tarasie. Nadają się do wygodnego usadowienia się podczas rodzinnych imprez w ogrodzie. W połączeniu ze stołem jadalnianym tworzą przytulne miejsce na spożycie posiłku. Nie tracą uroku i funkcjonalności, gdy postawi się je w cieniu rozłożystego drzewa. Abyście mogli cieszyć jak najdłużej ze swoich ulubionych krzeseł ogrodowych, zaprojektowaliśmy uniwersalny, wodoodporny pokrowiec. Pasuje na wszystkie krzesła sztaplowane (metalowe, drewniane, plastikowe). Pod jeden pokrowiec mieści się od 4 do 6 krzeseł ogrodowych.

Więcej informacji znajdą Państwo w opisie każdego produktu.

schowaj

Pokrowce na meble ogrodowe

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry