Delano

Seria mebli Delano wyprodukowanych przez markę Allibert została zaprojektowana z myślą o użytkowaniu ich w przestrzeniach tarasowo-balkonowych. Są to meble ogrodowe z tworzywa sztucznego, jednakże można je zastosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Meble ogrodowe serii Delano stworzone przez markę Allibert znajdą Państwo w naszym z klepie w czterech konfiguracjach. Pierwsza z nich obejmuje zestaw obiadowo-wypoczynkowy dla sześciu osób i składa się ze stołu, dwóch pojedynczych krzeseł i dwóch podwójnych kanap. Dodatkowo, do tegoż zestawu dołączane są poduszki siedziskowe z poszewką, co jest ich dodatkowym atutem.

czytaj więcej

Kolejny zestaw, jaki mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie jest komplet mebli dla sześciu osób typu 2w1. Zestaw ten również posiada dwa pojedyncze krzesła, dwie podwójne kanapy z poduszkami i stolik, który rano pozwoli wypić kawę w ogrodzie, a po południu - zjeść obiad z bliskimi. Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z meblami serii Delano, które posiadają imitującą drewniane panele fakturę, a także zestawem Lyon z ławostołem.

Oferowane przez nas zestawy są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się ze stolikiem kawowym, który także znajduje się w naszej ofercie.

Meble marki Allibert są stworzone z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co oznacza, że potrafią wkraść się w łaski każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby. Dla zainteresowanych, zapraszamy również do zapoznania się z usługą szycia przez nas poduszek do mebli ogrodowych.

schowaj

Delano

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry