Poduszki na leżaki

Poduszka na leżak – wygodniejsze meble do ogrodu, na taras lub balkon

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne produkty ogrodowe i dodatki dla niemal każdego leżaka, w tym choćby wygodną i elegancką poduszkę, która podniesie komfort używania mebli ogrodowych.

W naszej ofercie posiadamy kilka rozmiarów poduszek. Szeroka gama tych produktów pozwoli na dostosowanie poduszki do każdego leżaka. Zakup takiej poduszki zwiększy komfort odpoczynku na leżaku.

Poduszka na leżak – trwałe i praktyczne materiały

Wszystkie nasze poduszki uszyto z wysokiej jakości tkaniny. Posiadamy modele w wielokolorowe wzory (materiał z dużą zawartością bawełny) oraz jednokolorowe (z poliestru). Monochromatyczna tkanina jest wodoodporna, co idealnie sprawdza się w przypadku użytkowania poduszek na basenach czy w innych miejscach, gdzie jest woda lub panuje wysoka wilgotność. Poduszki wypełnione są wysokiej jakości pianką PUR, co podnosi walory estetyczne oraz zwiększa wygodę użytkowania. Wszystkie oferowane produkty są wykończone w taki sposób, aby można je było szybko i sprawnie zamocować, dopasowując poduszki do kształtu leżaka.

Nowoczesne poduszki na leżaki do ogrodu i na taras

Na stronie Bazkar mamy poduszki wyposażone w specjalne troki lub taśmy mocujące, zakładki na oparcie, gumy w podnóżku oraz sznurki.

Poduszki z serii Atlantic oraz Pacyfic, oprócz wyprofilowanego kształtu, mają jeszcze jedną zaletę, a mianowicie wszyty zamek w poszewce. Pozwala to w łatwy sposób ściągnąć poszewkę, aby ją odświeżyć. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest poduszka Madera, która posiada dodatkowo zagłówek. Jest on odrębnym elementem (z zamkiem), zakładanym na gumkę.

czytaj więcej

Wiele firm sprzedaje leżaki, ale zakup samego leżaka nie ma większego sensu. Nasza firma proponuje najlepsze rozwiązanie – leżak z poduszką. Dopiero taki zakup mebla ogrodowego pozwoli w pełni cieszyć się z wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jesteśmy producentem poduszek na leżaki, stworzyliśmy kilka uniwersalnych wzorów, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, by wybrać idealne leżaki oraz dopasowane do nich, wygodne poduszki.

schowaj

Poduszki na leżaki

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry