Huśtawki ogrodowe

W ogrodzie oprócz tradycyjnego stołu i krzeseł sprawdzi się stylowa i nowoczesna huśtawka ogrodowa. Jest to świetne miejsce dla relaksu na świeżym powietrzu. Huśtawka pasuje zarówno do ogrodu jak i na działkę, czy większy taras. Huśtawki ogrodowe wykonuje się z różnych materiałów. Mogą być np. drewniane i metalowe (huśtawki ogrodowe ze stali nierdzewnej lub aluminium). Obecnie na rynku mebli ogrodowych można spotkać wiele wersji huśtawek ogrodowych podwieszanej ławki, fotela, gniazda, czy też popularny hamak. Dodatkowo można zaopatrzyć się w bardzo praktyczny gadżet – moskitierę. Ona zapewni spokojny wypoczynek w ciepłe letnie wieczory, zabezpieczy przed lekkim wiatrem, delikatną mżawką i natrętnymi owadami. Wystarczy tak nie wiele, jak założenie moskitiery, a zyskamy komfortową strefę relaksacyjną. Niektóre modele huśtawek mają moskitiery ochronne dołączone do zestawu, więc od razu można cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nie tracąc ani minuty.

czytaj więcej


Drewniane huśtawki ogrodowe doskonale komponują się z zielenią, kamieniem i metalem. Ze względu na to, że drewno samo w sobie jest materiałem ciepłym i przyjemnym w dotyku, nadają otoczeniu przytulnego klimatu i swojskości. Aby drewno wyglądało ładnie przez dłuższy czas i nie butwiało, koniecznie trzeba zadbać o odpowiednie zabezpieczenie przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi i pasożytami.


Huśtawki metalowe/aluminiowe wyglądają estetycznie i doskonale komponują się z innymi meblami ogrodowymi. Dla przedłużenia żywotności metalowe meble ogrodowe należy odpowiednio zabezpieczyć prze korozją. Na ogół metal jest materiałem zimnym i mało przytulnym, jednak można to zmienić, np. używając miękkich, kolorowych poduszek na siedziska.


Podsumowując, każdy rodzaj i model huśtawki to atrakcyjny mebel ogrodowy. Dobrze dobrana jest idealnym miejscem na spędzanie, leniwego popołudnia lub ciepłego, letniego wieczoru. W naszym sklepie można znaleźć huśtawki w wielu różnych modelach i odmianach - od klasycznych po takie, które w okamgnieniu można przeobrazić w dwuosobowe łoże! W swojej ofercie posiadamy dodatkowe akcesoria – poduszki ogrodowe i dekoracyjne, pokrowce i wiatrochrony, które zwiększają komfort użytkowania.

schowaj

Huśtawki ogrodowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry