Lista produktów marki Hartman

Hartman to przede wszystkim wysoka jakość produktów i osiągnięty standard. Wszystkie produkty są testowane pod kątem odporności na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych w tym promieni UV. Test są robione zgodnie ze standardem NEN581.

W latach 60-ych, w Holandii, Niemczech i Wielkiej Brytanii pojawiła się moda na „Outdoor Living“. Podążając za trendem w 1968 roku firma Bemico rozpoczęła swoja działalność, produkcję pierwszych mebli ogrodowych ze stali. Firma zaczęła prężnie się rozwijać, wprowadzają nowe pomysły i techniki na rynek mebli ogrodowych. Z czasem powstała marka Hartman, która doskonale się wpisała w zapotrzebowania konsumentów na rynku europejskim.

Hartman szybko zdobył dobre wyniki sprzedaży na rynku europejskim. W następnych latach stał się jednym z wiodących producentów mebli ogrodowych zarówno w kraju, jak i za granicą. W Holandii marka osiągnęła poziom 42%, a nawet znany w Holandii miłośnik pogody Erwin Kroll nazwał piękny letni dzień "pogodą Hartmana". Pod koniec lat 90. Hartman wprowadził znaczące zmiany w kwestii materiałów wykorzystywanych do produkcji. Meble ogrodowe zaczęto produkować z nowych,lżejszych, lepszej jakości materiałów. W 2005 Hartman poszerza swoją ofertę produkcyjną o artykuły tekstylne, parasole, poduszki dekoracyjne etc. Dzięki połączeniu nowoczesności i ekskluzywności produktów każdy stworzy wymarzoną, niepowtarzalną aranżację w ogrodzie, na tarasie a nawet na małym balkonie. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji