O NAS

Nasza historia

Bazkar jest rodzinną firmą działającą od ponad 30 lat. Na początku lat 90-tych nastąpił jej dynamiczny rozwój. W tym czasie nawiązaliśmy kontakty z wieloma krajowymi i zagranicznymi kontrahentami. Naszą główną działalnością było szycie na zlecenie elementów do wózków dziecięcych, tapicerki meblowej, śpiworów oraz poduszek na meble ogrodowe. Dzięki wieloletniej współpracy ze znanymi w branży firmami, takimi jak: Teutonia, Hartman, Balke, Ten Cate Houstex, Helvetia i inne zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji określonych zadań.

W 2008 roku w wyniku reorganizacji firmy wyodrębniliśmy część produkcyjną kontynuującą dotychczasową działalność oraz handlową zajmującą się dystrybucją mebli ogrodowych. Wprowadzając na rynek wyroby znanych europejskich producentów/dostawców chcemy zaspokoić oczekiwania indywidualnego klienta.

        
My obecnie

Oferujemy produkty zróżnicowane pod względem cenowym i wizualnym. Wyróżnia je nowoczesne wzornictwo, jakość i funkcjonalność. Głównym ich atutem jest wysoka odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty.

To, co nas wyróżnia, to produkowane specjalnie dla nas dodatki. Największym zainteresowaniem cieszą się wysokiej jakości poduszki ogrodowe. Bestsellerami w tej kategorii są modele Sparta i Astra. Obecnie sprzedawane także w komplecie z leżakiem. Inne, równie popularne, poduszki oraz obrusy są często dołączane jako gratis do zestawów mebli ogrodowych. Podnosząc tym samych ich walory estetyczne i funkcjonalność.

Jako jedni z nielicznych posiadamy własny Showroom oraz możliwość odbioru osobistego. Pozwala to obejrzeć i dotknąć mebel przed zakupem, a także przekonać się, że na żywo wygląda jeszcze lepiej! Dostawy często realizujemy własnym transportem. Chcemy, aby proponowane przez nas markowe meble ogrodowe sprostały oczekiwaniom i wymaganiom użytkowników. Wierzymy w to, że nasza oferta jest ciekawa i ponadczasowa.