419,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 1. Ten produkt jest niedostępny.
Kolor
x 3


897,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 1. Brak w magazynie tego produktu.
Kolor

Zestaw jadalniany Montreal/Baltimore 6+1

Zestaw Montreal/Baltimore 6+1 to obiadowy zestaw w skład którego wchodzi 6 krzeseł Montreal oraz stół Baltimore. Komplet mebli ogrodowych został wykonany w całości z trwałego polipropylenu.

Jeden z produktów nie jest już dostępny. Nie można kupić tego pakietu

Opis pakietu

Wygodne meble ogrodowe to doskonała inwestycja w czas spędzony z rodziną. Któż z nas nie chciałby spożywać codziennych posiłków w miłej rodzinnej atmosferze i na świeżym powietrzu? Zestaw jadalniany można rozłożyć nie tylko w domu, ale także na tarasie czy w ogrodzie. W ten sposób możemy delektować się pysznymi daniami z najbliższymi w przyjemnym otoczeniu przyrody.

Przede wszystkim funkcjonalność

Zestaw mebli składa się z dużego stołu oraz sześciu krzeseł z regulowanymi oparciami, które umożliwiają przyjęcie półleżącej pozycji po obfitym jedzeniu. Stół pomieści mnóstwo frykasów, a przy okazji da osłonę przed słońcem lub deszczem, gdyż posiada otwór na parasol. Krzesła łatwo można składać i przechowywać w garażu w okresie zimowym lub podczas niesprzyjającej aury. Krzesła składane nadają się również do transportu nad jezioro czy do lasu. Meble są lekkie, a jednocześnie solidne. Wykonane w całości z trwałego tworzywa sztucznego - polipropylenu.

Meble, które mogą się podobać

Dostępny w różnych konfiguracjach kolorystycznych zestaw z powodzeniem wpisuje się w obecne trendy aranżacyjne. Choć meble zostały utrzymane w minimalistycznym charakterze, nie można im odmówić powabu. Pasują, zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i do barwnych przydomowych zarośli. Zestaw na pewno zaspokoi wymagania estetyczne gospodarzy i ich gości, a nawet może stać się impulsem do częstszego organizowania spotkań towarzyskich przy grillu lub aromatycznej kawie, i domowych wypiekach. Meble jadalniane pomagają wspierać i odbudowywać naturalne relacje międzyludzkie oraz najważniejsze wartości, jak wspólne spędzanie czasu.

Wymiary:

Krzesło:

 • szerokość: 63 cm
 • głębokość: 67 cm
 • wysokość: 111 cm

Stół:

 • szerokość: 100 cm
 • długość: 177 cm
 • wysokość: 71 cm
 • masa: 11,7 kg

Opinie Opinie (0)

  Ocena:
  0 1 2 3 4
  0/5
  z 0 opinii
  Filtr:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)