zamknij

KARIERA

Marzysz o ciekawej pracy? Jesteś osobą ambitną i kreatywną? U nas Twoja praca zostanie doceniona. Dołącz do naszego zespołu.

Aktualne ofery pracy:

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy w Salonie wystawowym
  • dbanie o ład i porządek miejsca pracy
  • ciągłe doskonalenie wiedzy w zakresie sprzedawanych produktów
  • pomoc przy obsłudze klientów internetowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • samodzielność

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • kreatywne podejście do pracy
  • nastawienie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT
  • mile widziana znajomość Języka angielskiego lub/i niemieckiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • pracę w stabilnej, dynamicznie się rozwijającej się firmie
  • możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@bazkar.pl
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Przeglądaj mobilną stronę

realizacja Intertom | designbyaguti